Зимски универзитет за инжењере

Обавештење за студенте

Поштоване колеге,

Обавештавамо вас о јединственој прилици за учешће у пројекту Псковског универзитета „Зимски универзитет за инжењере“, који ће се одржати у Пскову, Русија, од 25.11. до 09.12. 2024. године

Ко може учествовати:
Студенти основних и мастер студија старости од 18 до 30 година, који студирају инжењерске специјалности (машинство, аутоматизација, електротехника, наука о материјалима и роботика).

Шта обухвата учешће:

• Авио карте, смештај и оброке покрива Псковски универзитет.
  • Предавања, семинари, практичне радионице и посете фабрикама у Псковској области.
  • Културни програм (посете Псковском Кремљу и манастирима).

Захтеви:
Студенти треба да покажу интересовање за инжењерство и културну размену. Искусни кандидати у научним истраживањима и пројектима су добродошли.

Како се пријавити:
Сви заинтересовани студенти треба да се јаве Надлежним продеканима што је могуће пре због планирања и куповине карата.

Више информација можете пронаћи у документима у прилогу.

Регистрација

Зимска школа – најава