Промоција Факултета техничких наука у средњим школама у Лесковцу, Лебану и Власотинцу

Факултет техничких наука одржао је промоцију својих катедри и наставног програма овог пута у средњој техничкој школи “Раде Металац” у Лесковцу, средњој техничкој школи “Вожд Карађорђе” у Лебану, као и Средњој техничкој школи у Власотинцу.
Ученици поменутих школа имали су прилику да се упознају са радом нашег факултета кроз излагање наших продекана проф. др Живчета Шаркоћевића и проф. др Александра Ђорђевића. Поред усменог излагања, ученици су имали прилику да погледају и промотивни материјал нашег факултета и на тај начин стекну ближу слику о условима и начину студирања на Универзитету у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици.
Ученицима поменутих средњих школа желимо успех у предстојећим завршним испитима као и почагању пријемних испита на жељеним факултетима. Позивамо их да повуку прави потез и постану део нашег тима.